Головна | Продукція | Інструмент для дверей | FC16S
рус укр
 

 

Virutex
  Про компанію
  Продукція
  Електрорубанки
  Шліфувальні машини
  Фрезери
  Інструмент для дверей
  Фрезери для підлогового покриття
  Пили
  Пиловидаляючі пристрої
  Ротаційні машини
  Професійні аксесуари
  Різаки
  Клеєнамащувачі
  Панелі для кріплення
  Кромкооблицювальні машини
  Скачати
  Відео
  Рекламні плакати
  Контакти
  E-mail

 

 
 

Фрезер для врізки замків FC16S

Пазовий фрезер FC116U. Спеціально розроблений для швидкого і точного фрезерування посадочних місць під запірну фурнітуру в дверних полотнах і коробках, як у майстерні, так і на об'єкті. Його спеціальна система фіксації дозволяє встановити інструмент на дверне полотно, на яке вже встановлено на петлі, виключаючи пошкодження поверхні полотна дверей. Система швидкого налаштування дозволяє виконати пази в декількох дверях в рекордні терміни. Конструкція фрезера дозволяє встановлювати фрезер і в горизонтальній площині. Для обробки дверей з притвором фрезер дозволяє здійснити зсув лінії фрезерування відносно центральної лінії дверного полотна. Додаткові фрези мають відносно низьку вартість і легко замінюються, що дозволяє істотно скоротити час підготовки FC116U для фрезерування посадкового місця під передню планку замка. Тепер фрезер стандартно комплектується пристосуванням для свердління отворів UT16I, яке дозволяє виконати точні і якісні отвори під ручку і запірний циліндр. Також в стандартну комплектацію заводу-виробника входить твердосплавна фреза Ø 16 мм, обмежувальна штанга для фрезерування пазів на однаковій висоті при серійному врізанні замків, гумові протектори для затискачів фіксатора, а також сервісні ключі і адаптер для підключення видалення пилу апарату.

Технічні характеристики:

Потужність: 1100 Вт
Макс. Ø фрези: 30 мм
Макс.глибина фр.: 0-125 мм
Макс. довжина фр.: 177 мм + Ø фрези
Макс. ширина захоплення: 190 мм
Холоста швидкість: 23000/хв.

Стандартна комплектація

Фреза HM D 16 мм, установча штанга для позиціонування фрезера на однаковій висоті при серійній роботі, гумові протектори, сервісні ключі і з'єднувач для підключення пиловидаляючого апарату, пристосування для свердління UT16I.

Додаткова комплектація

1645287 Подовжувач затиску UP16I
1640148 Фреза для свердління HM, 2 різця Ø 18 мм
1640149 Фреза для свердління HM, 2 різця Ø 23 мм

Скачування

Операційні інструкції

Відео

 

Ідеальний інструмент для прорізки пазів під замки.

За допомогою FC116U можна встановити будь-який замок

Можливість роботи в горизонтальному положенні, особливо корисний при серійній обробці ненавшених дверей.

Система затискачів FC16S забезпечує надійну фіксацію машини у вертикальній площині, що дозволяє виконувати пази на вже встановлених дверях без їх демонтажу, а упор дозволяє фрезерувати пази в декількох дверях на одній і тій же висоті.

Офіційний представник Virutex, S. A. в Україні компанія АВС-2000